fbpx Skip to content

HİZMETLERİMİZ

TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

Onlarca farklı kaliteli ve güvenle hizmet alabileceğiniz sigorta firmalarından fiyat teklifleri alın.
Sizin için en uygun olanı seçin.

Araç Sigortası

KONUT SİGORTASI

SAĞLIK SİGORTASI

DASK

ARAÇ SİGORTASI

HİZMETLERE GENEL BAKIŞ

Hizmetlerimizin tamamı sizin güvenliğinizi kapsamaktadır. İş yeri ve konut sigortasını yaptırarak yangın ve hırsızlık gibi kötü durumlara karşı güvende kalın. Geleceğiniz ve istihdamınız sürmeye devam etsin. 

Kendinizin, eşiniz veya çocuklarınızın sağlığını en uygun fiyata özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası güvencesi ile korumaya alın!

Kaynak

Tanıtım kataloğumuzu indirerek hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. 

neden araç sigortasına ihtiyacınız var?

Zorunlu Trafik Sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununda düzenlenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu bir sigorta çeşididir. Her araç sahibinin yaptırması gereken zorunlu trafik sigortası, herhangi bir hasar anında karşı tarafa verilebilecek maddi ve bedeni zararları üstlenmesi için yapılır.

Trafik sigortası, her yıl belli limitler dahilinde, kaza anında karşı tarafta (hem araçlarda, hem de kişilerde) oluşacak hasarları karşılamak için yapılır.

Hedefimiz

Hedefimiz müşteri memnuniyeti ve doğru hizmeti vermek. Doğru sigorta firması ile doğru güvenliği sağlamak istiyoruz. Her bütçeye uygun olarak yaptırabileceğiniz poliçeler ile kesintisiz hizmet alın.

Kişileştirilmiş teklifinizi alın!

Güçlü sigorta kapsamlı hizmetleri ve hedeflerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlayarak günümüz durumunda müşterilerimize en doğru ürünü sağlamayı planlıyoruz. İhtiyacınız olmayan hizmetleri çıkartarak sizin için en uygun fiyat oluşturulur. 

Güçlü Sigorta acentesi ile araç sigortası, araç kaskosu, konut sigortası, DASK ve sağlık sigortası gibi hizmetlerden istediğiniz gibi endişeniz olmadan faydalanabilirsiniz.